Kattints a gombokra, hogy bajnokságonként is lásd az eredményeket!

Minden

Dunántúli Gyermek I.

Dunántúli Gyermek III.

Dunántúli Gyermek IV.

Dunántúli Serdülő

Férfi OB II

Fiú Gyermek

Fiú Serdülő

Leány Gyermek

Szívós István Gyermek Kupa

Vízvári Serdülő Kupa

Fiedler Bence
Fiedler Bence
210 Gyermek I-II.
Kovács Krisztián
Kovács Krisztián
106 Gyermek I-II.
Jámbor Soma
Jámbor Soma
102 Gyermek I-II.
Szabó Olivér
Szabó Olivér
83 Serdülő,
FFI OBII
Rinner Sebestyén
Rinner Sebestyén
77 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Gátas Miklós
Gátas Miklós
75 Serdülő,
FFI OBII
Tóth Szilárd
Tóth Szilárd
69 Serdülő,
FFI OBII
Berényi Péter
Berényi Péter
51 FFI OBII
Holpár Roland
Holpár Roland
51 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Szili Ákos
Szili Ákos
45 Serdülő
Kovács Benett
Kovács Benett
44 Gyermek IV.
Tátrai Ákos
Tátrai Ákos
42 Serdülő
Czibula Milán
Czibula Milán
37 Gyermek I-II.
Ágoston Bendegúz
Ágoston Bendegúz
34 Serdülő,
FFI OBII
Gátas Mátyás
Gátas Mátyás
34 Serdülő
Aranyos Koppány
Aranyos Koppány
32 Gyermek IV.
Kassai Levente
Kassai Levente
29 Gyermek I-II.
Resiak Piotr Pawel
Resiak Piotr Pawel
27 FFI OBII
Szántó Zalán
Szántó Zalán
25 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Rápolthy Máté
Rápolthy Máté
25 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Szili Botond
Szili Botond
19 Gyermek I-II.
Póczi Koppány
Póczi Koppány
18 Serdülő
Mauczka István
Mauczka István
16 Gyermek I-II.
Lakatos Mátyás
Lakatos Mátyás
15 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Fent Gergő
Fent Gergő
15 FFI OBII
Fiedler Laura
Fiedler Laura
15 Gyermek IV.
Gátas Ferenc Zéta
Gátas Ferenc Zéta
13 FFI OBII
Kovács Roxána
Kovács Roxána
11 Gyermek IV.
Kardos Bendegúz
Kardos Bendegúz
10 Gyermek IV.
Sámson Márton
Sámson Márton
9 Gyermek I-II.
Bakó Benedek
Bakó Benedek
8 Serdülő
Tóth-Márkus András
Tóth-Márkus András
8 Gyermek IV.
Horváth Bence
Horváth Bence
6 FFI OBII
Erőss Norbert
Erőss Norbert
4 Serdülő
Tátrai Levente
Tátrai Levente
3 FFI OBII
Bencsics Ádám
Bencsics Ádám
3 Serdülő
Varga II. Máté
Varga II. Máté
3 Serdülő
Sövényházi Péter
Sövényházi Péter
3 Gyermek IV.
Deák Trisztán
Deák Trisztán
3 Gyermek IV.
Szuja István
Szuja István
2 Gyermek IV.
Domsi Ferenc
Domsi Ferenc
2 Baby I.
Kucselata Lőrinc
Kucselata Lőrinc
2 Gyermek IV.
Káplár Balázs
Káplár Balázs
2 Baby I.
Polgár Csenge
Polgár Csenge
1
Káplár Máté
Káplár Máté
1 Baby I.
Vagdalt Brendon
Vagdalt Brendon
1 FFI OBII
Városi Martin
Városi Martin
1 Gyermek IV.
Németh Sára Virág
Németh Sára Virág
0
Boros Patrik
Boros Patrik
0 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Rákóczi Barnabás
Rákóczi Barnabás
0 Gyermek III.
Bikali Zoltán
Bikali Zoltán
0 FFI OBII
Nagy Tamás
Nagy Tamás
0 FFI OBII
Hruby Márton
Hruby Márton
0 Serdülő,
FFI OBII
Németh Balázs
Németh Balázs
0 Serdülő
Hanzély Olivér
Hanzély Olivér
0 Gyermek III.
Móricz Kornél
Móricz Kornél
0 Gyermek I-II.
Sill Attila
Sill Attila
0 Gyermek III.,
Gyermek I-II.
Gilicze Kristóf
Gilicze Kristóf
0 Gyermek IV.
Horváth Olivér
Horváth Olivér
0
Böröndi Bence
Böröndi Bence
Tóth Áron
Tóth Áron
Gyermek I-II.
Hajas Gellért
Hajas Gellért
Hobby csapat
Takács Barnabás
Takács Barnabás
Gyermek IV.
Mészáros Márton
Mészáros Márton
Hobby csapat
Búzás András
Búzás András
Hobby csapat
Horváth Benjamin
Horváth Benjamin
Baby I.
Győrösi Attila
Győrösi Attila
Barta Áron
Barta Áron
Baby I.
Holzhofer Barnabás
Holzhofer Barnabás
Hobby csapat
Horváth Márk
Horváth Márk
Hobby csapat
Bellai Brendon
Bellai Brendon
Tímár Balázs
Tímár Balázs
Hobby csapat
Ács Dávid
Ács Dávid
Baby I.