Kattints a gombokra, hogy bajnokságonként is lásd az eredményeket!

Minden

BENU Fiú Gyermek Bajnokság

BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság

BENU Fiú Serdülő Bajnokság

DVL Gyermek I. Bajnokság

DVL Gyermek III. Bajnokság

DVL Gyermek IV. Bajnokság

DVL Kupák - Gyermek III.

DVL Kupák - Gyermek IV.

Férfi OB II

Szili Ákos
Szili Ákos
153 Serdülő,
FFI OBII,
Ifjúsági
Kardos Bendegúz
Kardos Bendegúz
135 Gyermek IV.,
Gyermek III.
Tóth Szilárd
Tóth Szilárd
112 Serdülő,
FFI OBII,
Ifjúsági
Holpár Roland
Holpár Roland
105 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Jámbor Soma
Jámbor Soma
104 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Kovács Krisztián
Kovács Krisztián
95 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Rinner Sebestyén
Rinner Sebestyén
93 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Gátas Miklós
Gátas Miklós
93 Serdülő,
FFI OBII,
Ifjúsági
Aranyos Koppány
Aranyos Koppány
59 Gyermek III.
Berényi Péter
Berényi Péter
58 FFI OBII
Szili Botond
Szili Botond
47 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Kovács Benett
Kovács Benett
47 Gyermek III.
Domsi Ferenc
Domsi Ferenc
46 Gyermek IV.,
Gyermek III.
Czigány Ábel
Czigány Ábel
43 FFI OBII,
Ifjúsági
Tátrai Ákos
Tátrai Ákos
43 Serdülő,
FFI OBII,
Ifjúsági
Czibula Milán
Czibula Milán
42 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Mauczka István
Mauczka István
37 Serdülő,
Gyermek I-II.,
Ifjúsági
Gátas Mátyás
Gátas Mátyás
36 Serdülő,
Ifjúsági
Rápolthy Máté
Rápolthy Máté
29 Gyermek I-II.
Resiak Piotr Pawel
Resiak Piotr Pawel
28 FFI OBII
Szántó Zalán
Szántó Zalán
27 Gyermek I-II.
Káplár Balázs
Káplár Balázs
26 Gyermek IV.,
Gyermek III.
Tóth-Márkus András
Tóth-Márkus András
24 Gyermek IV.,
Gyermek III.
Lakatos Mátyás
Lakatos Mátyás
23 Serdülő,
Gyermek I-II.
Fent Gergő
Fent Gergő
18 FFI OBII
Gátas Ferenc Zéta
Gátas Ferenc Zéta
17 FFI OBII
Horváth Bence
Horváth Bence
15 FFI OBII
Móricz Kornél
Móricz Kornél
15 Gyermek I-II.
Káplár Máté
Káplár Máté
14 Gyermek IV.,
Gyermek III.
Sámson Márton
Sámson Márton
12 Gyermek I-II.
Markó Koppány
Markó Koppány
12 Gyermek III.
Póczi Kende
Póczi Kende
11 Gyermek I-II.
Kovács Roxána
Kovács Roxána
11 Gyermek III.
Barta Áron
Barta Áron
11 Baby I.,
Gyermek IV.,
Gyermek III.
Ágoston Bendegúz
Ágoston Bendegúz
8 FFI OBII,
Ifjúsági
Szabó Olivér
Szabó Olivér
7 FFI OBII,
Ifjúsági
Kucselata Lőrinc
Kucselata Lőrinc
7 Gyermek III.
Szuja István
Szuja István
5 Gyermek III.
Póczi Koppány
Póczi Koppány
5 Serdülő,
Ifjúsági
Kassai Levente
Kassai Levente
5 Serdülő,
Ifjúsági
Sill Attila
Sill Attila
5 Gyermek I-II.
Bakó Benedek
Bakó Benedek
4 Serdülő,
Ifjúsági
Búzás András
Búzás András
4 Gyermek B csapat
Józsa Ambrus
Józsa Ambrus
3 Gyermek IV.,
Gyermek III.
Takács Barnabás
Takács Barnabás
2 Gyermek B csapat
Deák Trisztán
Deák Trisztán
2 Gyermek III.
Szabados Áron
Szabados Áron
2 Baby I.,
Gyermek IV.
Maróti Márk
Maróti Márk
1 Gyermek IV.
Gilicze Kristóf
Gilicze Kristóf
1 Gyermek III.
Fiedler Laura
Fiedler Laura
1 Gyermek III.
Ács Dávid
Ács Dávid
1 Gyermek IV.
Németh Sára Virág
Németh Sára Virág
0 Gyermek B csapat
Polgár Csenge
Polgár Csenge
0 Gyermek B csapat
Bikali Zoltán
Bikali Zoltán
0 FFI OBII
Nagy Tamás
Nagy Tamás
0 FFI OBII
Hruby Márton
Hruby Márton
0 Serdülő,
FFI OBII,
Ifjúsági
Varga II. Máté
Varga II. Máté
0 Serdülő
Grubits Lóránt
Grubits Lóránt
0 Baby I.,
Gyermek IV.
Németh Balázs
Németh Balázs
0 Serdülő,
Ifjúsági
Hanzély Olivér
Hanzély Olivér
0 Gyermek B csapat
Sövényházi Péter
Sövényházi Péter
0 Gyermek III.
Vagdalt Brendon
Vagdalt Brendon
0 FFI OBII
Balogh Ármin Szilárd
Balogh Ármin Szilárd
0 Baby I.
Rába Bence
Rába Bence
0 Baby I.,
Gyermek IV.
Kerékgyártó Kata
Kerékgyártó Kata
0 Baby I.
Nagy Ádám
Nagy Ádám
0 Baby I.
Kreszta Barna
Kreszta Barna
0 Baby I.,
Gyermek IV.
Bónis Patrik
Bónis Patrik
0 Baby I.
Keresztes-Bruckner Máté
Keresztes-Bruckner Máté
0 Baby I.,
Gyermek IV.
Tóth Sándor
Tóth Sándor
0 Baby I.
Gugó Máté
Gugó Máté
0 Baby I.
Tóth Lőrinc
Tóth Lőrinc
0 Baby I.
Mauczka Mátyás
Mauczka Mátyás
0 Baby I.,
Gyermek IV.
Boska Tamás
Boska Tamás
0 Baby I.
Maros Fülöp
Maros Fülöp
0 Baby I.
Tóth Áron
Tóth Áron
Gyermek I-II.
Hajas Gellért
Hajas Gellért
Gyermek B csapat
Tátrai Levente
Tátrai Levente
FFI OBII
Mészáros Márton
Mészáros Márton
Gyermek B csapat
Holzhofer Barnabás
Holzhofer Barnabás
Gyermek B csapat
Horváth Márk
Horváth Márk
Gyermek B csapat
Tímár Balázs
Tímár Balázs
Gyermek B csapat
Földesi Gábor
Földesi Gábor
Baby I.
Mosonyi Zalán
Mosonyi Zalán
Baby I.
Paulovicz Gergely
Paulovicz Gergely
Baby I.
Horváth Olivér
Horváth Olivér
Gyermek IV.
Szabó Benedek
Szabó Benedek
Baby I.
Both Barnabás
Both Barnabás
Gyermek IV.
Sándor Zsombor
Sándor Zsombor
Baby I.