Kattints a gombokra, hogy bajnokságonként is lásd az eredményeket!

Minden

DVL Gyermek III. Bajnokság

DVL Gyermek IV. Bajnokság

DVL Kupák - Gyermek III.

DVL Kupák - Gyermek IV.

Férfi OB II

Fiú Gyermek Bajnokság

Fiú Ifjúsági Bajnokság

Fiú Serdülő Bajnokság

Kardos Bendegúz
Kardos Bendegúz
52 Gyermek IV.
Domsi Ferenc
Domsi Ferenc
21 Baby I.
Szili Ákos
Szili Ákos
19 Serdülő
Tóth Szilárd
Tóth Szilárd
15 Serdülő,
FFI OBII
Jámbor Soma
Jámbor Soma
13 Serdülő,
Gyermek I-II.
Gátas Miklós
Gátas Miklós
13 Serdülő,
FFI OBII
Tóth-Márkus András
Tóth-Márkus András
13 Gyermek IV.
Aranyos Koppány
Aranyos Koppány
12 Gyermek IV.
Kovács Benett
Kovács Benett
11 Gyermek IV.
Káplár Balázs
Káplár Balázs
11 Baby I.
Kovács Krisztián
Kovács Krisztián
10 Serdülő,
Gyermek I-II.
Szabó Olivér
Szabó Olivér
6 Serdülő,
FFI OBII,
Ifjúsági
Tátrai Ákos
Tátrai Ákos
6 Serdülő
Berényi Péter
Berényi Péter
5 FFI OBII
Káplár Máté
Káplár Máté
5 Baby I.
Fent Gergő
Fent Gergő
5 FFI OBII
Rinner Sebestyén
Rinner Sebestyén
4 Serdülő,
Gyermek I-II.
Póczi Koppány
Póczi Koppány
3 Serdülő
Gátas Mátyás
Gátas Mátyás
3 Serdülő
Kovács Roxána
Kovács Roxána
3 Gyermek IV.
Kucselata Lőrinc
Kucselata Lőrinc
2 Gyermek IV.
Holpár Roland
Holpár Roland
2 Gyermek I-II.
Szili Botond
Szili Botond
1 Gyermek I-II.
Resiak Piotr Pawel
Resiak Piotr Pawel
1 FFI OBII
Gátas Ferenc Zéta
Gátas Ferenc Zéta
1 FFI OBII
Kassai Levente
Kassai Levente
1 Serdülő,
Ifjúsági
Fiedler Laura
Fiedler Laura
1 Gyermek IV.
Ács Dávid
Ács Dávid
1 Gyermek IV.
Németh Sára Virág
Németh Sára Virág
0
Mauczka István
Mauczka István
0 Gyermek I-II.
Polgár Csenge
Polgár Csenge
0
Sámson Márton
Sámson Márton
0 Gyermek I-II.
Czibula Milán
Czibula Milán
0 Gyermek I-II.
Lakatos Mátyás
Lakatos Mátyás
0 Gyermek I-II.
Bikali Zoltán
Bikali Zoltán
0 FFI OBII
Horváth Bence
Horváth Bence
0 FFI OBII
Szuja István
Szuja István
0 Gyermek IV.
Ágoston Bendegúz
Ágoston Bendegúz
0 FFI OBII,
Ifjúsági
Bencsics Ádám
Bencsics Ádám
0 Serdülő
Hruby Márton
Hruby Márton
0 Serdülő,
FFI OBII
Varga II. Máté
Varga II. Máté
0 Serdülő
Németh Balázs
Németh Balázs
0 Serdülő
Bakó Benedek
Bakó Benedek
0 Serdülő
Sövényházi Péter
Sövényházi Péter
0 Gyermek IV.
Móricz Kornél
Móricz Kornél
0 Gyermek I-II.
Sill Attila
Sill Attila
0 Gyermek I-II.
Szántó Zalán
Szántó Zalán
0 Gyermek I-II.
Gilicze Kristóf
Gilicze Kristóf
0 Gyermek IV.
Deák Trisztán
Deák Trisztán
0 Gyermek IV.
Rápolthy Máté
Rápolthy Máté
0 Gyermek I-II.
Póczi Kende
Póczi Kende
0 Gyermek I-II.
Tóth Áron
Tóth Áron
Gyermek I-II.
Rákóczi Barnabás
Rákóczi Barnabás
Gyermek III.
Hajas Gellért
Hajas Gellért
Gyermek B csapat
Takács Barnabás
Takács Barnabás
Gyermek IV.
Tátrai Levente
Tátrai Levente
FFI OBII
Nagy Tamás
Nagy Tamás
FFI OBII
Mészáros Márton
Mészáros Márton
Gyermek B csapat
Hanzély Olivér
Hanzély Olivér
Gyermek I-II.
Búzás András
Búzás András
Gyermek B csapat
Vidák Martin
Vidák Martin
Gyermek I-II.
Vagdalt Brendon
Vagdalt Brendon
FFI OBII
Barta Áron
Barta Áron
Baby I.
Holzhofer Barnabás
Holzhofer Barnabás
Gyermek B csapat
Városi Martin
Városi Martin
Gyermek IV.
Horváth Márk
Horváth Márk
Gyermek B csapat
Tímár Balázs
Tímár Balázs
Gyermek B csapat