Vissza a Hírfolyamra

Túri Fullánkok Nemzetközi Vizilabda Torna

2021. augusztus 27.
Immáron negyedik alkalommal került megrendezésre augusztus 20-24 között a Túri Fullánkok Nemzetközi Vizilabda Torna, amelyen serdülő és ifi csapatunk is egyaránt részt vett.

Csapatunk a 7. helyen végzett.

"A serdülő tornán kiegyensúlyozott, jó teljesítményt nyújtottunk. Összességében elégedettek lehetünk. Kiváló mérkőzéseket játszottunk, olyan csapatok ellen akik jelenleg magasabb osztályban szerepelnek, mint mi. Ennek ellenére, csak egy mérkőzésen nyújtottunk gyengébb teljesítményt. A 4. helyen végeztünk, amely kiváló eredmény a bajnokság előtti felkészüléshez.
Az ifi csapatunk főként a serdülő gárdából állt össze. Itt is remek teljesítményt nyújtottunk, viszont a harmadik mérkőzésre elfáradtunk, amely sajnos az első rájátszási mérkőzésre is rányomta a bélyegét. A helyosztó mérkőzésre sikerült összeszednünk magunkat és győzelemmel zártuk a kupát.
Összesítésben a 7. helyen végeztünk.
Tekintve ellenfeleinket és jelenlegi helyzetünket ez is egy kiváló eredménynek számít.
Mindkét kupa kiválóan szolgálta a bajnokságra való felkészülésünket. "